SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kako ugnezdim forum na stran?

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Oblikovanje spletnih strani
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
nas-t

Pridružen/-a: Ned Mar 2005 18:12
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 10, 2005 6:51 pm    Naslov sporočila: Kako ugnezdim forum na stran? Odgovori s citatom

Stran sem postavil in jo sestavljajo 3-je okvirji (frames). eden je glavni, v enem imam meni in v tretjem mam image z znakom in imenom strani. Težava se je pojavla, ko sem dodal link za forum (makephp.com) in forum se mi odpre v glavnem oknu, kot željeno. Takoj ko pa vstopim v forum (se odpre nova stran) pa se forum odpre čez celotno stran, tako da ni viden meni in image strani. Obstaja kakšna rešitev, da bi se forum odpiral in deloval samo v glavnem okvirju?

Če ta tema ne spada v ta forum, se opravičijem, sam ne vem kam se naj obrnem.

Hvala v naprej.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nas-t

Pridružen/-a: Ned Mar 2005 18:12
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 10, 2005 7:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

P.S. Uporabljam dreamweaverja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Oblikovanje spletnih strani Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu