SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kaj pravzaprav pomeni omejen oz. neomejen pretok podatkov?

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mcgregorslo

Pridružen/-a: Sre Apr 2005 17:00

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 20, 2005 5:04 pm    Naslov sporočila: Kaj pravzaprav pomeni omejen oz. neomejen pretok podatkov? Odgovori s citatom

ali lahko dobim se razlozeno na primeru?

npr. sem postavil stran, ki je velika komaj 1,3MB in po 2h dneh je ze uporabljeno 13%(od 250MB) mesecnega prenosa, pa sem stran pokazal samo 8 ljudem ... kako to deluje na mojem primeru?

ce bi porabil 50MB kolikor je limit bi potem samo 3x ljudje kliknili in bi bilo konec za en mesec?

lahko bi dali se brezplacen paket za 5MB neomejen dostop to nebi bilo tako obremenilno

hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Maister

Pridružen/-a: Tor Feb 2005 20:47
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 20, 2005 10:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To pomeni koliko podatkov s tvoje strani se prenes k uporabniku. Če linkaš kake slike na forumih / spletnih staneh se hitro zgodi da limit presežeš (to je prvo). Drugo je pa to, da je odvisno kako velike elemente imaš na strani (dokumenti, ki se prenesejo)

Upam, da sem ti s tem vsaj delno pomagal ! Wink

Lep pozdrav !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mcgregorslo

Pridružen/-a: Sre Apr 2005 17:00

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 21, 2005 6:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sej pravm cela stran komaj 1,3MB .... a to ko se enkrat nalozi ozadje in posamezne slike na uporabnikov comp. pol vec ne obremenuje streznika?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Maister

Pridružen/-a: Tor Feb 2005 20:47
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 24, 2005 3:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsakič ko se prenese na njegov računalnik iz tvoje spletne strani. V tem primeru je najbolje da kontaktiraš admina (help)

Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu