SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

problemi s šumniki

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sofa

Pridružen/-a: Sob Dec 2005 20:56

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 18, 2006 5:13 am    Naslov sporočila: problemi s šumniki Odgovori s citatom

Podatkovno bazo sem prenesel iz strežnika z mysql verzijo Mysql 4.1.12 na strežnik, ki ima inštalirano Mysql 4.1.19.

Na novem strežniku se potem šumniki prikazujejo napačno. Mislim, da so vse nastavitve glede znakovnih naborov na obeh strežnikih enake.

Sem napako naredil pri izvozu podatkov (s phmyadmin) ali pri uvozu (s komando v SSH ... - mysql -u dbusername -p databasename ...). Kaj lahko naredim? Poiskusil sem že vse mogoče.

Koliko časa traja, da se register domenskih strežnikov (ns1.smXXX.slohosting ... , ns2 .... osveži) ... 12-72 ur?

Hvala, za pomoč Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slohosting
Administrator

Pridružen/-a: Ned Dec 2003 11:43

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 18, 2006 8:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poglejte si dokumentacijo za mysqldump, kjer pri izvozu navedete pravilen charset.

--default-character-set=charset_name

Use charset_name as the default character set. See Section 5.11.1, “The Character Set Used for Data and Sorting”. If not specified, mysqldump uses utf8.

http://dev.mysql.com/doc/mysql/en/mysqldump.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu