SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Koliko časa???

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Tim

Pridružen/-a: Sre Jun 2004 12:57

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 09, 2004 9:02 am    Naslov sporočila: Koliko časa??? Odgovori s citatom

Koliko časa traja, da uredite domeno in gostovanje od datuma plačila?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slohosting
Administrator

Pridružen/-a: Ned Dec 2003 11:43

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 09, 2004 5:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takoj po prilivu denarja na naš Transakcijski račun. Za hitrejšo aktivacijo pri plačilu preko e-bank nam pošljite posnetek vašega zaslona (screenshot) z opravljeno transakcijo.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Tim

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 09, 2004 8:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor. Uporabniško ime je bilo že aktivirano. Sedaj pa me zanima še nekaj. Ali se bo domena, ki ste mi jo vi registrirali, po tistih 48-72 urah, kot piše v emailu sama aktivirala, ali moram kaj sam storiti?

LP
Nazaj na vrh
Tim

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 10, 2004 9:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa še en problem imam. Prej sem imel phpbb2 forum na brezplačnem lycos strežniku. Sedaj mi pa baze podatkov sploh ne uspe kopirat na vaš strežnik. Na starem forumu sem lepo dal 'Varnostno kopiraj bazo podatkov' in mi je na računalnik kopijo naložilo. Če dam pa na novem forumu 'Obnovi bazo podatkov' in izberem tisto datoteko mi vedno napiše 'Nobena datoteka ni bila naložena'. Če pa naložim bazo podatkov preko cPanel pa mi naredi novo bazo, le da je ta čisto prazna.

Pomoč prosim!
Nazaj na vrh
slohosting
Administrator

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 12, 2004 5:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tim je napisal/a:
Ali se bo domena, ki ste mi jo vi registrirali, po tistih 48-72 urah, kot piše v emailu sama aktivirala, ali moram kaj sam storiti?

Domeno smo vam registrirali in prenesli na naše strežnike, tako vam ni potrebno več storiti ničesar.48-72 ur je potrebno, da se osvežijo DNS strežniki po svetu za vašo domeno.
Nazaj na vrh
slohosting
Administrator

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 12, 2004 5:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tim je napisal/a:
Pa še en problem imam. Prej sem imel phpbb2 forum na brezplačnem lycos strežniku. Sedaj mi pa baze podatkov sploh ne uspe kopirat na vaš strežnik. Na starem forumu sem lepo dal 'Varnostno kopiraj bazo podatkov' in mi je na računalnik kopijo naložilo. Če dam pa na novem forumu 'Obnovi bazo podatkov' in izberem tisto datoteko mi vedno napiše 'Nobena datoteka ni bila naložena'. Če pa naložim bazo podatkov preko cPanel pa mi naredi novo bazo, le da je ta čisto prazna.

Inštalirajte Phpbb forum preko nadzorne plošče cPanel v poglavju Fantastico.
S tem postopkom lahko namestite tudi ostalih 20 najpopularnejših predinštaliranih skript.

-Odprite datoteko, ki vam jo je preneslo na disk z urejevalnikom besedil. če ta ni slučajno prazna.

-Uporabite orodje PhpMyadmin v poglavju mysql izberite ime baze, ki jo uporablja forum in naložite sql datoteko z diska.
Nazaj na vrh
Tim

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 12, 2004 6:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja če grem pod PhpMyAdmin, izberem bazo in nato SQL in dam tam Prebrskaj ... in izberem tisto datoteko, mi vedno po približno nekaj minutah napiše: Fatal error: maximum 300 seconds exceded ...

Razen če vas morda nisem prav razumel Confused
Nazaj na vrh
Web-Tech

Pridružen/-a: Sre Sep 2004 21:50

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 19, 2004 5:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

da nebom nove teme odpreral. pisalo mi je v mailu da bom dubu v parih dneh neki mail sedaj ga pa ni Very Happy a je to ql pa ga dobim po plačilu al kej? Laughing
Nazaj na vrh
slohosting
Administrator

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 20, 2004 8:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Email z aktivacijo uporabniškega računa in dodelitev IP naslovov pri vašem paketu dobite takoj po prejetju plačila

LP
Nazaj na vrh
Web-Tech

Pridružen/-a: Sre Sep 2004 21:50

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 20, 2004 1:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aha oky Very Happy
Nazaj na vrh
djeZo

Pridružen/-a: Pet Jul 2005 10:44

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 20, 2006 11:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a je ponavadi racun aktiviran ze naslednji dan po placilu na TRR? namrec, placal sem ze vceraj in upam, da danes dobim ze dostop.

hvala
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu