SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Gostovanje in domena

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Slovenc

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 19:25

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 24, 2006 8:35 am    Naslov sporočila: Gostovanje in domena Odgovori s citatom

Pred mesecom sem pri vas registriral domeno in zraven uzel še tistih 50MB free hosting. Mesečni prenos podatkov sem kmalu zapolnil zato sem pri nekem drugem ponudniku prosora uzeu gosotvanje. Potem pa sem spremenil imena DNS1 in DNS2 na njihov server. Vendar pa se mi kljub te spremembi še vedno odpira stran o presežen limiti mesečnega prenosa podatkov in ne una stran, ki jo imam zdaj na drugem gostovanju.
Kaj je narobe? Domena je pa http://najzabava.net

Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slovenc

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 19:25

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 25, 2006 8:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Minilo je že več kot 48h ampak je še vedno vse isto. Ko na anres.si napišem Whois najzabava.net mi napiše vaše dva serverja in pa tista dva še pri katerih zdaj gostujem. Rad bi pa da se tisto gostovanje ki ga dobiš s 50MB zraven domene zbriše oz. da ne velja več za to domeno (najzabava.net)
Prosim za odgovor Exclamation Exclamation Exclamation
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu