SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Freetype

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
donBosko

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 21:32

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 26, 2008 1:22 pm    Naslov sporočila: Freetype Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

zanima me ali je res komplicirano na strezniku omogociti freetype??? Rolling Eyes Namrec zdaj je ze 2 meseca mimo odkar ste mojo domeno prestavili na drug server, ki za razliko od prejsnega nima omogocen freetype in zaradi tega mi komentarji clankov na moji spletni strani ne delujejo, kar seveda odvraca obiskovalce...

Ze vec kot mesec dni vas prosim da to pomanjkljivost odpravite, vendar do sedaj se nisem imel srece. Ali bo se dolgo trajalo in ce bo, mi prosim povejte, da lahko zamenjam ponudnika hosting storitev.

Lep dan se naprej!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
slohosting
Administrator

Pridružen/-a: Ned Dec 2003 11:43

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 26, 2008 4:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Freetype modul bo vključen ob naslednji nadgradnji php skriptnega jezika.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
donBosko

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 21:32

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 26, 2008 4:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

slohosting je napisal/a:
Freetype modul bo vključen ob naslednji nadgradnji php skriptnega jezika.

Lahko prosim poveste, kdaj bo to vsaj priblizno??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu