SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

VPS problem

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pgp

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 7:43

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 27, 2007 7:47 am    Naslov sporočila: VPS problem Odgovori s citatom

VPS ki ga imamo registiranega pri vas pod emailom (janin.cadez@siol.net) je sedaj offline ze vec kot 20ur. No lepo vas prosim ce preverite mail ter mi pomagate. Z tem ko je server offline izgubljamo uporabnike itd..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slohosting
Administrator

Pridružen/-a: Ned Dec 2003 11:43

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 27, 2007 2:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na strežniku je potrebna celotna ponovna namestitev operacijskega sistema, saj ste izbrisali ključne sistemske datoteke, ki so potrebno za sam zagon.

Reinstall sistema bo opravljen jutri v ponedeljek 28.5.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
pgp

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 7:43

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 27, 2007 2:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lep pozdrav na serverju sem naredil backup iz MSSQL baze ... server se ne sme formatirati dokler se to ne prenese Sad tukaj je namrec nase delo za 3mesece.

.. Baza pa je velika vec kot 2gb ni jo sam ne morem prenesti dol, ker bi meni na novi server 2gb z siol povezavo uplodalo vec kot 24ur ( na 24ur se mi reconnecta internet - dynamicen ip )

Prosim preberite mail predno formatirate hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slohosting
Administrator

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 28, 2007 4:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Datoteke je možno prenesti preko Virtuozzo File Managerja ali naredite celoten backup sistema pod "Maintance" , nato pa restore samo želenih datotek.
Nazaj na vrh
slohosting
Administrator

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 29, 2007 9:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vaš VPS je bil pravkar na novo nameščen, dostopni podatki so bili posredovani na email naslov.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu