SLOhosting.com Seznam forumov SLOhosting.com
Gostovanje Spletnih Strani

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

vps-start težave

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
goldi76

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 18:55

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 24, 2007 8:56 am    Naslov sporočila: vps-start težave Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

Pred kratkim sem poslal opis težave prek kontaktnega obrazca na vaši strani pa ni bilo odziva in vam pišem sedaj še tu.

Naročil sem se na paket VPS-START na Windows platformi. Končno sem prišel do trenutka da sem testno postavil eno spletno stran. Opazil pa sem da je odzivnost dokaj porazna. Ko gre uporabnik na stran traja tudi do 15-20 sekund preden se stran sploh odzove. Ko enkrat se potem se downloadajo zadeve zelo hitro. Vendar je zadeva zelo "user unfriendly" če je na stran potrebno čakati četrt minute.

Priklopil sem se z remote desktopom (kar je tudi trajalo) in preveril Task Manager in opazil da je zasedenost procesorja konstantno na 100%, še Task Manager service (ki običajno na windowsih ne zasede več kot 1-3% procesorskega časa) se zaganja na 80 tudi do 99% zasede procesorskega časa.

pa me zanima ali je to normalno ali pa je potrebno kaj urediti. glede na to da ponujate 500MHz garantiranega procesorskega časa ne vem čemu taka zasedenost da na koncu obiskovanje spletne strani, uporaba Pleska in RemoteDesktopa postane prava mora.

Kar se tiče hitrosti prenosa vsebine in opcije FTP, MYSQL, ASP.NET in ostale zmožnosti ki jih ponuja VPS-START pa je vse odlično! Very Happy samo ta grozna odzivnost me matra. Sad

Upam da se lahko ta pomankljivost odpravi.

Hvala za odgovor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
goldi76

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 24, 2007 9:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aja pa še nekaj. Vse je tako kot v originalni štarni postavitvi, updejtal sem samo MYSQL bazo na novejšo verzijo in ClamWin Antivirus.
Nazaj na vrh
slohosting
Administrator

Pridružen/-a: Ned Dec 2003 11:43

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 24, 2007 2:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vaš VPS bo sedaj prenešen na drug fizičen strežnik s postopkom live-migration, tako iz uporabniškega vidika ne bo zaznati nobenega izpada, po prenosu se bo VPS zagnal pod novo strojno opremo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
goldi76

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 24, 2007 2:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najlepša hvala za tako hiter odziv.

Zdej pa šiba tako kot mora Smile

LP
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    SLOhosting.com Seznam forumov -> Splošno Časovni pas GMT
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu